MÖBLER / Bord / Nattygsbord 5191146
nr 519 1146
Nattygsbord
1 par, CM, 1940-tal, höjd: 66 (slitage)
Utrop:
300 kr
Såld:
850 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:54:08
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr
650 kr
800 kr
750 kr